Biblioteka w Nowym Narcie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

KATALOG ZBIORÓW BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W NOWYM NARCIE - ONLINE

Artykuły

Przejdź do - Nowości kwietniowe

Nowości kwietniowe

13 kwietnia 2018
Przejdź do - Ozdoby wielkanocne

Ozdoby wielkanocne

26 marca 2018
Przejdź do - Palmy wielkanocne

Palmy wielkanocne

23 marca 2018
Przejdź do - VIII Gminny Konkurs Czytelniczy w Starym Narcie

VIII Gminny Konkurs Czytelniczy w Starym Narcie

Już po raz ósmy w Publicznej Szkole Podstawowej w Starym Narcie odbył się Gminny Konkurs Czytelniczy pt. „Czytanie najlepszą nauką”. Rokrocznie odbywa się on dzięki współpracy PSP w Starym Narcie (Małgorzata Wyka i Alina Kobylarz) oraz Biblioteki Publicznej w Nowym Narcie (Barbara Marut)i GCK w Jeżowem.     

Jest on skierowany do uczniów V i VI klasy, którzy mają za zadanie zapoznać się z wybraną lekturą konkursową i tym razem była to  powieść Adama Bahdaja pt. „Wakacje z duchami”        

Uroczysty finał odbył się 1 marca 2018 r. Przystąpili do niego przedstawiciele wszystkich szkół z Gminy Jeżowe.

         Najlepiej, tracąc zaledwie pięć punktów, napisała Paulina Szwarc (PSP Groble, opiekun Anna Piędel), II miejsce zajęły: Magdalena Kozak (PSP Cholewiana Góra, opiekun Małgorzata Rychlak) oraz Angelika Żak (PSP Stary Nart, opiekun Małgorzata Wyka), III miejsce wywalczyły: Kinga Rurak (PSP Cholewiana Góra, opiekun Teresa Komsa) oraz Karolina Zaguła (PSP Jata, opiekun Teresa Szewczyk).

         Dla wszystkich uczestników przygotowano pamiątkowe dyplomy, zaś laureaci otrzymali ponadto książki i nagrody rzeczowe. W tym roku przekazano również pamiątkową statuetkę i dyplom uznania szkole w Jeżowem – Kameralnem, która może poszczycić się największą liczbą laureatów i zwycięzców w dotychczasowych edycjach konkursu.

16 marca 2018

Zajęcia plastyczne

Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia plastyczne, które odbywać się będą w każdy wtorek w godz. 16:00 - 19:00 w Bibliotece Publicznej w Nowym Narcie

28 lutego 2018