Jesteś tutaj: Start / Biblioteka w Groblach

Biblioteka w Groblach

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

KATALOG ZBIORÓW BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W GROBLACH - ONLINE

Artykuły

Przejdź do - Nowości styczniowe

Nowości styczniowe

23 stycznia 2019

Biblioteka Publiczna w Groblach po remoncie

Zakończył się remont budynku Biblioteki Publicznej w Groblach, który został wykonany przez firmę RE-MAT Jana Kopacza z Jeżowego.

W odbiorze technicznym uczestniczył Wójt Gminy Jeżowe Marek Stępak, Zastępca Wójta Gminy Jeżowe Stanisław Szot, radna i zarazem sołtys sołectwa Groble Barbara Fusiek, inspektorzy nadzoru: Andrzej Tarczyński, Stanisław Siek i Dawid Wór, dyrektor GCK Jeżowe Zbigniew Bednarz, pracownik GCK Jeżowe Kamil Kozak, prezes OSP Groble Mariusz Wojtanowicz, kierownik d/s dróg, inwestycji i remontów w UG Jeżowe Michał Wasyliszyn oraz wykonawca remontu - Jan Kopacz.

Koszt remontu biblioteki, świetlicy i budowy garażu wyniósł 600 tys. złotych. Remont części biblioteczno-świetlicowej został dofinansowany z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w kwocie 134 tys. złotych na które wnioskowało Gminne Centrum Kultury w Jeżowem.

GALERIA

 

19 grudnia 2018
Przejdź do - Głośne czytanie

Głośne czytanie

18 października 2018 roku Biblioteka Publiczna została zaproszona do Głośnego Czytania dla klas I-III. Podczas spotkania odczytane zostały fragmenty książki. Renaty Piątkowskiej „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”. Dzieciom bardzo podobały się przygody Słodziaków i na zakończenie wzięły udział w konkursie, a panie otrzymały pamiątkowe dyplomy.
Czytajmy więc dzieciom każdego dnia !!!

19 października 2018
Przejdź do - Jesienne nowości. Zapraszamy

Jesienne nowości. Zapraszamy

18 października 2018

Remont Bibioteki Pubicznej w Groblach

Przedstawiamy zdjęcia z szybko postępujących robót budowlanych w Bibliotece Publicznej w Groblach

GALERIA

21 września 2018